FOTO BUDKA

Inne fotobudki drukują paski, nasza fotobudka wykonuje zdjęciaw 4 formatach:

- pełne zdjęcie 10 x 15 cm
- pełne zdjęcie dzielone na 4 zdjęcia   
- cięte zdjęcie na 2 paski po 3 zdjęcia
- cięte zdjęcie na 2 paski po 4 zdjęcia

Fotobudka to idealny pomysł na uatrakcyjnienie imprez typu wesela, studniówki, osiemnastki, urodziny, imieniny itp. Urządzenie uświetni każdą imprezę, zapewni dobrą zabawę oraz utrwali wspomnienia, drukując zdjęcia „od ręki” w kilka sekund w 4 formatach zdjęć i dowolnej kolorystyce do wyboru. Zdjęcia drukowane są w technologii termosublimacyjnej, co zapewnia odbitkom bardzo wysoką jakość oraz trwałość.
Fotobudka Puławy, zapraszamy do współpracy!

Zdjęcia  drukowane są w technologii termosublimacyjnej, co zapewnia odbitkom bardzo wysoką jakość oraz trwałość. Zdjęcia nie wyblakną – jak to jest w przypadku druku atramentowego – nawet po wielu latach. Wydruki są trwałe jak ze studia fotograficznego.

PROSTOTA I INTUICJA
Oddajemy w Państwa ręce intuicyjny, przejrzysty interfejs użytkownika. Zaprojektowane przyciski – dostępne z panelu dotykowego – są duże i czytelne dla wszystkich. Nawet dzieci poradzą sobie z obsługą urządzenia.

DOWOLNA PERSONALIZACJA
Dowolnie rozmieszczaj zdjęcia na wydrukach. Ty decydujesz ile zdjęć i jak rozmieszczonych ma się znaleźć na zdjęciu. Ty decydujesz jakie podpisy i grafiki zostaną umieszczone na wydrukach

PODGLĄD NA ŻYWO
Podczas robienia zdjęć cały czas dostępny jest na monitorze podgląd sceny na żywo.  Jest to funkcja „live view” – podgląd na żywo podczas robienia zdjęć w trybie mirror – czyli widzimy siebie jak w lustrze.

MAGIA DOTYKU
Jednym dotykiem zmieniaj układy oraz formaty zdjęć! To aż tak proste. Do wyboru – do koloru.

Zobacz jak działa FOTOBUDKA:

fotobudka, foto budka, fotobudka na wesele, fotobudka lublin, fotobudka warszawa, fotobudka wesele, fotobudka na wesela, fotobudka wynajem, fotobudka na weselu, fotobudka na wesele lublin, fotobudka na imprezę, fotobudka wynajem warszawa, fotobudka zdjęcia, imprezowa fotobudka, fotobudka gadżety, gadżety fotobudka, fotobudka do wynajęcia, wynajem fotobudka, fotobudka na urodziny, fotobudka na imienimy, imprezowo fotobudka, fotobudka radom, fotobudka mazowieckie, fotobudka lubelskie, fotobudka kozienice, fotobudka, dęblin, fotobudka lubartów, fotobudka kock, fotobudka kraśnik, fotobudka kazimierz dolny, fotobudka zwoleń, fotobudka opole lubelskie, impreza fotobudka, event fotobudka, impreza integracyjna fotobudka, fotobudka na imprezę firmową, wynajem fotobudki, fotobudka do wynajęcia, wypożyczanie fotobudki, budka foto, budka do zdjęć